Apple Magic Keyboard | MXCL3Z/A | Compact Keyboard | Wireless | Bluetooth | EN | White
- TootjadApple
- Mudel: MXCL3Z/A
- Saadavus: 5
-
129€
Apple Magic Keyboard | MXCL3Z/A | Compact Keyboard | Wireless | Bluetooth | EN | White
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | EN |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1505 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 91.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product family | Magic Keyboard |
| Producer product name | MXCL3Z/A |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Compact Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |




